برنامه "ماه عسل" با اجرا و تهیه كنندگی احسان علیخانی شب گذشته در اولین روز از ماه مبارك رمضان با دكوری به رنگ مشكی و طلایی از شبكه سه سیما به روی آنتن رفت.
احسان علیخانی كه طی گذشت چندین سال با اجرای برنامه ماه عسل آن را با سبك و اجرای خاص خود به مخاطبان شناسانده بود حال، پس از یك سال دوری دوباره به خانه خود بازگشت.
وی در ابتدای برنامه ضمن تشكر از عوامل و مجری برنامه سال گذشته ماه عسل گفت: شك نداریم اگر نفسها ،چشمها و محبت شما مخاطبان نباشد حتما این ماه، عسل نخواهد شد.
وی افزود:ما همیشه متهم به تلخی هستیم ولی حاضرم زنده نباشم اگر در اتاق فكری باشیم كه كسی بخواهد گوشه ی چشم شما بارانی باشد واگر اینگونه باشد تنها به خاطر وجدان بیدارتان است.
علیخانی برنامه اولین روز خود را با حضور مهمانانی از ماه عسل 90آغاز كرد تا از زندگی آنها در طی این دوسال به مخاطبان آگاهی دهد.
در ابتدا با نشان دادن آرشیو بخشی از برنامه ماه عسل 90كه در آن بی بی عصمت مهمان برنامه بود و در آن سال عامل تصادف پسر مرحوم بی بی عصمت در زندان به سر می برد و حال همان فرد با وجود عوامل خیر و دادن دیه به بی بی عصمت مهمان برنامه ماه عسل امسال بود.
در بخش بعدی دو پس به نام مسعود و ظفر كه بدلیل داشتن معلولیت توسط پدر و مادرشان رها شده بودند مهمان ماه عسل بودند و حال پس از گذشت دو سال از زندگی خود درطی این مدت گفتند.
علیخانی دلیل دعوت از مهمانان بعدی برنامه را اینگونه عنوان كرد كه زوج جوانی پس از آمدن به برنامه سال 90حرفی زدند كه مخاطبان گفتند خانواده ای در برنامه شما حرف از خوشبختی می زنند ولی آن خوشبختی مقطعی و یا شعاری است.
داستان این زوج به گونه ای بود كه باوجود بیماری ام اس خانم جعفری ،فردی حاضر به ازدواج و زندگی با اوبود و حال با گذشت دوسال خانم جعفری ویلچر نشین شده بود.
همسر این خانم در پاسخ به اینكه آیا هم اكنون از ازدواج با همسرت پشیمان نیستی گفت: ملاك من در موقع ازدواج با همسرم راه رفتن نبود بلكه ملاكهای دیگر بود كه حال همه ی آنها وجود دارد.
و بعد در ادامه پاسخ خود را در مقابل واكنش های اطرافیان اینگونه عنوان كرد: من كار عجیب و غریبی انجام ندادم تا به واكنش های اطرافیان پاسخی بدهم.
و بعد خانم جعفری از حرف و حدیث هایی كه بعد از برنامه ماه عسل 90 در برخی رسانه ها منتشر شده بود اظهار ناراحتی كردو علیخانی در پاسخ به جمله وی اظهار داشت: اگر شما جای من و امثال من باشید كه باید با شنیدن برخی حرفها سكته از وسط ستون فقراتتان بیرون بزند ولی باید از این حرفها راحت گذشت.
و بعد در آیتمی با تصویری از سام و پدر و مادر وی ،نشان داد كه با گذشت چندین سال هنوز سام در كما به سر می برد .
مهمان بعدی سه اسیر ایرانی بودند كه موفق به فرار از زندان بعث عراق شده بودند.
ودر پایان زن و شوهری مهمان برنامه بودند كه دوقلوی به هم چسبید ه ی آنها طی عملی موفقیت آمیز از هم جدا شده بودند

==========================================

شرکت امفاکو فروش تجهیزات آبیاری قطره ای و بارانی (کشاورزی و گلخانه)

http://www.watergoogle.com

شرکت امفاکو فروش دستگاههای تصفیه آب و هوا (خانگی و صنعتی)

http://www.watergoogle.ir

شماره تماس: 77615794

شماره همراه : 09124472350

09190444031

09190444021

===========================================